معرفی شرکت

معرفی شرکت1398-2-21 05:42:06 +00:00

مختصری درباره مجموعه تولیدی GSA

GSA (گسترش صنایع آذربرزین) برندی آشنا در عرصه خلاقیت صنعتی ایران به شمار می ­آید. این شرکت که زیر مجموعه هلدینگ صنعتی اسرار پویای شرق می­ باشد، در سال 1391 به عنوان اولین و تنها تولیدکننده یراق ­آلات درب و پنجره­ دوجداره در ایران شروع به کار نمود. شرکت GSA علاوه بر تولید یراق ­آلات درب و پنجره، زمینه ­های فعالیت خود را گسترش داده و هم اکنون در 3 زمینه مختلف با برند­های زیر فعالیت می ­کند:

  • GSA Accessories(در زمینه یراق ­آلات درب و پنجره دوجداره)

  • GSA Aluminum (در زمینه طراحی و تولید پروفیل و سازه آلومینیومی)

  • GSA Greenhouse (در زمینه سازه گلخانه­ های مدرن)

واحد گلخانه سازی GSA Greenhouse

مجموعه GSA با هدف گسترش زمینه فعالیت و با توجه به توانایی خویش، در سال 1395 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت گلخانه مدرن طرح وِنلو با برند GSA Greenhouse شروع کرد.

این مجموعه با استفاده از دانش فنی تیم تحقیقاتی خود، بهره­ گیری از بروزترین مراجع علمی و پژوهشی دنیا و تحقیقات میدانی در ایران و کشورهای قطب گلخانه در دنیا، توانست سازه مدرن گلخانه با طرح ونلو (سازه آلومینیومی با پوشش شیشه) را از پایه طراحی و پس از مرحله تولید آزمایشی اکنون به تولید انبوه برساند. این مجموعه با مهندسی معکوس، آنالیز، آلیاژسازی و اکسترود پروفیل­های آلومینیومی اختصاصی و طراحی اسکلت فولادی مستحکم در برابر بارهای مختلف متناسب با شرایط اقلیمی ایران و منطقه خاورمیانه، توانسته است مزیت­های ویژه سازه­های مختلف و بروز دنیا را در یک جا جمع نموده و در نتیجه سازه­ای منحصر به فرد با ویژگی­های خاص را طراحی کند که نیازهای یک گلخانه­دار را تمام و کمال در این سازه تامین نماید.

پس از طراحی، ساخت و اجرای چندین هکتار گلخانه در ایران و ساخت پروژه ­هایی برای کشورهای مالزی و ازبکستان، اکنون ما توانایی تولید انبوه سازه گلخانه مدرن برای تمام نقاط ایران و کشورهای منطقه را داریم.